Swimrun Trakai 2016 Rezultatai / Results
2016-07-16,Trakai
Trasa: Juoda / Black (32,2 km);  Grupė / Group: VYRAI / MEN     
Vieta / place Dalyviai Komanda Laikas Atsiliko
1 Savickas Mindaugas, Janėnas Martynas F.O.C.U.S. running 04:45:07  
2 Dapkus Paulius, Dapkus Grantas Robinzonada Adventure Team 04:46:50 01:43
3 Murauskas Andrius, Grigaitis Žilvinas Marijampolės triatlono draugija 04:49:07 04:00
4 Armandas Rokas, Urbšys Laurynas Triatlono klubas "Darna" 04:51:48 06:41
  
Trasa: Juoda / Black (32,2 km);  Grupė / Group: MOTERYS / WOMEN     
Vieta Dalyviai Komanda Laikas Atsiliko
1 Ranceva Alina, Ambrazevičiūtė Giedrė Geležinės moterys 05:26:19  
  
Trasa: Juoda / Black (32,2 km);  Grupė / Group: MIŠRI / MIX     
Vieta Dalyviai Komanda Laikas Atsiliko
1 Lehtonen Juho, Vuorinen Piia Komanda Puppis 05:43:23  
  
Trasa: Žalia / Green (6,31 km);  Grupė / Group: VYRAI / MEN     
Vieta Dalyviai Komanda Laikas Atsiliko
1 Buzas Virgilijus   46:47:00  
2 Jovaiša Marius   57:45:00 10:58
3 Levchenko Alexey   01:02:32 15:45
4 Nojus Kybartas   01:03:37 16:50
5 Krylovas Povilas   01:04:22 17:35
6 Romas Kybartas   01:05:24 18:37
7 Draugelis Rokas   01:08:50 22:03
8 Tshivhengwa Phathu   01:09:20 22:33
9 Jasiukėnas Laurynas   01:10:09 23:22
10 Vaičiulis Nerijus   01:15:24 28:37:00
11 Milišauskas Tomas   01:22:51 36:04:00
  
Trasa: Žalia / Green (6,31 km);  Grupė / Group: MOTERYS / WOMEN     
Vieta Dalyviai Komanda Laikas Atsiliko
1 Paplauskė Inga   44:01:00  
2 Traubienė Aistė   48:52:00 04:51
3 Jovaišaitė Marija   57:42:00 13:41
4 Šimonytė Ieva   01:10:07 26:06:00
  
Trasa: Raudona / Red (20,82 km);  Grupė / Group: VYRAI / MEN     
Vieta Dalyviai Komanda Laikas Atsiliko
1 Kybartas Marius, Šiugžda Šarūnas Dream team 02:38:47  
2 Zamorskis Aleksandras, Gincas Raimondas PRIPLAUKĘ 02:40:18 01:31
3 Vaitonis Juozas, Bobille- Vaucher Arnaud Victorious Secret 03:30:20 51:33:00
4 Scedrovs Valentins, Živs Olegs Supercompensation 03:33:16 54:29:00
5 Gadišauskas Gytis, Achmedov Rafael Blezdingėlė 03:35:09 56:22:00
6 Malūkas Raimondas, Majus Linas Robinzonada Adventure Team 03:35:21 56:34:00
7 Dūdėnas Vilius, Nauckūnas Tomas Uz Arnuti 03:37:34 58:47:00
  
Trasa: Raudona / Red (20,82 km);  Grupė / Group: MIŠRI / MIX    
Vieta Dalyviai Komanda Laikas Atsiliko
1 Samaška Linas, Želvytė Ieva Robinzonada Adventure Team 02:41:43  
2 Gvazdauskaitė Lina, Gorelčionka Tomas F.O.C.U.S. running 03:21:03 39:20:00
3 Mačionytė Miglė, Cicėnas Andrius Regulas ir Betelgeizė 04:00:08 01:18:25
  *Søren Engholm, Maj- Britt Klok Team Swimrunners-sport.com 03:09:35 27:52:00
* Komanda įveikė modifikuotą raudoną trasą / team has completed modified red course